Emenems81 napisał(a):

Do reprezentacji obojetnie kto, byle nie byl PL :] Na dzien dzisiejszy mam dosc polskiej mysli szkoleniowej
|
LEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ( Sorrry nie moglem sie powstrzymac

)
Nie byle kto, a trener konkretny. Skoro stac ich na obijanie sie po jakis Hamerykach to stac ich na dobrego trenera.