Poki co wyniki mial lepsze w tejze Poloni niz Janas, ja tam bym go juz na poczatku nie skreslal.
Chociaz z drugiej strony, zastanawiajacy jest fakt, ze druzyna z takimi aspiracjami i jakby nie bylo jakimis tam malymi sukcesami w europie decyduje sie na zoltodzioba wiekszego od Zielinskiego.
A kto przyjdzie za Maskanta? Moze Zielinski?
