Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 02.11.2010, 19:03
mam modem/rueter od neostrady zte zxv10 w100 i nagle przestalo mi dzialaac w nim wifi a z kabla net dziala bez problemu spotkal sie ktos z taka awaria

jesli bym musial zmieniac modem/rueter to jaki polecacie zeby smigal jak nalezy
Odpowiedz cytując