Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
318
02.11.2010, 19:03
mam modem/rueter od neostrady zte zxv10 w100 i nagle przestalo mi dzialaac w nim wifi a z kabla net dziala bez problemu spotkal sie ktos z taka awaria
jesli bym musial zmieniac modem/rueter to jaki polecacie zeby smigal jak nalezy
kriz69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriz69
Znajdź inne posty napisane przez kriz69