Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 02.11.2010, 18:10
Najlepiej chyba będzie jak zagramy w takim zestawieniu
Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljić - Kirm, Sobolewski, Wilk, Garguła, Małecki - Paweł Brożek.
lub
Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljić - Kirm, Sobolewski(Wilk), Garguła, Małecki - Rios - Paweł Brożek

Wolałbym tą drugą opcję i grą dwójką napastników trochę wkur*wia mnie już tak gra osamotnionym Brożkiem. Brozia wystawić jako taką klasyczną dziewiątkę i cofniętego Riosa, który będzie wspomagał Pawła i mam nadzieje oddawał strzały z dystansu, bo to mu nieźle wychodzi. Niestety Maaskant ma jakąś obsesje na punkcie tego Boukhariego i obawiam się, że Kebab zagra od pierwszej minuty. z Cracovią nie mamy prawa przegrać co więcej powinniśmy wykorzystać ich największą słabość czyli obronę i władować jej kilka bramek
Odpowiedz cytując