Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pcpc
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
4661
02.11.2010, 15:00
Ciesze sie Kaźmierskiego nie ma u nas licze ze w niedługim czasie bedzie u nas fachowiec taki jak w legii
pcpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pcpc
Znajdź inne posty napisane przez pcpc