Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8402
Stary 02.11.2010, 14:49
Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
z Hapoelem bym się wstrzymał na Twoim miejscu, Schalke jest w głębokim kryzysie i raczej odpuszczą sobie mecze w LM. Jeśli miałbym grać to spotkanie to raczej 1 DNB(2.74), ale to Twoje pieniądze i twoje ryzyko
masz racje, zobaczymy jak będzie, gram za drobne tasiemke Zawsze gdzieś lubią być niespodzianki
Odpowiedz cytując