Buziek_LG napisał(a):

|
z Hapoelem bym się wstrzymał na Twoim miejscu, Schalke jest w głębokim kryzysie i raczej odpuszczą sobie mecze w LM. Jeśli miałbym grać to spotkanie to raczej 1 DNB(2.74), ale to Twoje pieniądze i twoje ryzyko
|
masz racje, zobaczymy jak będzie, gram za drobne tasiemke

Zawsze gdzieś lubią być niespodzianki
