małpa napisał(a):

a jak kupię tego oryginała jak już wyjdzie, to też będę miał te 16 lig, pełne herby wszystkich Polskich drużyn i zdjęcia większości zawodników ?
Pytam, bo w `10 to grałem wiecie jak...tzn skąd .
|
Jak zakupisz gre to bedziesz mial gre

Latki bedziesz sciagal i instalowal bez crackow i roznych bajerkow.
Ilosc lig zalezy tylko i wylacznie od mocy Twojego komputera. Mozesz wgrac super duza baze ( bedzie taka zapewne po czasie udostepniona ) wlaczyc wszystkie ligi grywalne plus dodatkowo zaznaczyc ze zespoly ktore sa w grze "szare" czyli pozbawione oryginalnych zawodnikow beda wypelnione wygenerowanymi graczami ktorych mozna kupic/sprzedac itp.
Herby jak i stroje, twarze, i skiny bedziesz musial pobrac z internetu. W grze bedziesz mial twarze bardziej znanych zawodnikow, wszystkich z dobrych klubow oraz chyba 90% zawodnikow z wszystkich lig angielskich.