Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4481
Stary 02.11.2010, 12:59
małpa napisał(a):Wyświetl post
a jak kupię tego oryginała jak już wyjdzie, to też będę miał te 16 lig, pełne herby wszystkich Polskich drużyn i zdjęcia większości zawodników ?

Pytam, bo w `10 to grałem wiecie jak...tzn skąd .
Jak zakupisz gre to bedziesz mial gre Latki bedziesz sciagal i instalowal bez crackow i roznych bajerkow.
Ilosc lig zalezy tylko i wylacznie od mocy Twojego komputera. Mozesz wgrac super duza baze ( bedzie taka zapewne po czasie udostepniona ) wlaczyc wszystkie ligi grywalne plus dodatkowo zaznaczyc ze zespoly ktore sa w grze "szare" czyli pozbawione oryginalnych zawodnikow beda wypelnione wygenerowanymi graczami ktorych mozna kupic/sprzedac itp.
Herby jak i stroje, twarze, i skiny bedziesz musial pobrac z internetu. W grze bedziesz mial twarze bardziej znanych zawodnikow, wszystkich z dobrych klubow oraz chyba 90% zawodnikow z wszystkich lig angielskich.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując