Wyświetl pojedynczy post
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 02.11.2010, 12:51
jeszcze relacja i wypowiedzi Pawlak oraz Mieloszyńskiej ze spotkania Wisła - Lotos na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/11/wybily-im-koszykowke-z-glowy/
Odpowiedz cytując