Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2548
Stary 02.11.2010, 11:07
Plastman napisał(a):Wyświetl post
Co do trenera to wydaje mi się, że większość narzekających, w tym i ja
(A co? Jako kibic MAM PRAWO NARZEKAĆ! nie zamierzam w...ć na drugą stronę błoń, na drugą ligę chodziłem, oczodoły oglądałem - mam zaliczone, i jako kibic mam prawo narzekać zawsze i w każdych czasach)
po prostu martwi fakt, że Pan Maaskant jest najprawdopodobniej przeciętnym trenerem i dawanie mu czasu jest bezproduktywne. Ja nie chcę za dwa lata się przekonać, ze jednak faktycznie, że trener Robert to nie było to...
Nie ma drużyny, ale pamiętajmy, że nawet z przeciętnych grajków można zrobić przyzwoitą drużynę. Można i z dobrych zrobić przeciętną. Zarząd zbytnio zaryzykował powierzająć budowanie drużyny trenerowi, który niczym się dotąd nie wykazał. Ja po prostu w nim widzę drugiego Leo i najnormalniej szkoda mi czasu na dalsze eksperymenty. Obym się cholera mylił, bo leży mi na sercu dobro Wisły.
Dowiedziałem się, że potrzeba 6 tygodni i że mogą wygrać z każdym. Chyba trener zapomniał dodać, ze moga też przegrać z każdym, i... zremisować z każdym.
Odpowiem Ci cytatem z postu kolegi.
Cytat:
Holender przyszedł po rozpoczęciu sezonu do:
- drużyny której kompletnie nie zna
- ligi której kompletnie nie zna
- drużyny która została przed sezonem koszmarnie zdekompletowana i której sprzedano najważniejsze i najsolidniejsze ogniwa
- drużyny która była w fatalnej kondycji psychicznej po fatalnie przegranej końcówce ubiegłego sezonu
- drużyny która z kretesem odpadła z pasterzami z Azerbejdżanu nie będą wówczas w stanie wymienić kilku podań
- drużyny która została chujowo przygotowana do sezonu.
- klubu który ma pół stadionu
- klubu który ma jedno boisko treningowe
- klubu który przez ostatnie pół roku nie miał prezesa i dyrektora sportowego
- klubu który w europejskich realiach jest biedakiem
- klubu który ma może 3/4 napastnika.

Mam wymieniać dalej?
Dlatego potrzebny jest czas. Musicie po prostu zrozumieć, że ktos na górze spartolił ten sezon jeszcze przed jego rozpoczęciem. Musimy się pogodzić sę z tym, że ten sezon jest już stracony. Uważam że trzeba zaczekać na tą nową Wisłę do początku przyszłych rozgrywek. Danowi Petrescu też nie chcieli dać czasu... dzisiaj pewnie niektórzy ludzie plują sobie w brodę.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.11.2010 o godz. 11:25.
Odpowiedz cytując