Tak lekko liczac, to potrzeba z 10 pilkarzy(nie wiem, kiedy oni sie ze soba zgraja)...bo trudno oczekiwac, zeby zostali u nas: Cikos, Branco, Boukhari, Rios(ta kwota wykupu to jakis kosmos, patrzac przez pryzmat tego co prezentuje), Chavez. Kariere konczy Cleber i najpewniej tez Zurawski. Z Kowalskim trzeba rozwiazac kontrakt. Nie wiadomo tez, czy Pawelek bedzie zainteresowany(to tez parodia) przedluzeniem swojego(nie mowie, ze to dobry bramkarz). Praktycznie nikt w zespole nie zostanie

. Czyli rok 2011 i pierwsza polowa 2012, to proba budowy czegos nowego...jesli oczywiscie sprowadzimy kilkunastu klasowych pilkarzy(w zimie, a potem w lecie).
P.S - Tym sie konczy wyprzedaz najwartosciowszych pilkarzy, na ktorych powinna byc budowana Wisla.