Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 02.11.2010, 00:28
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
Teraz powiem coś na temat tego dlaczego moim zdaniem doszło do " zadymy ". Skumulowały się sytuację z boiska, jak wiemy borski to gówno a nie sędzia a już zwłaszcza jak sędziuje Wiśle. Dwa, sytuacja z karetką i potem przyśpiewki kiboli amici. To się skumulowało i doszło do czego doszło ale to nie tylko nasza wina.
Ja bym dodal jeszcze prowokowanie kibiców Wisły przez piłkarzy Lecha. Oni maja jakieś kompleksy czy co, że po golach podbiegali pod nasz sektor zamiast do swoich? Do tego pokazywanie języka i te ich gesty. Za to chyba powinny być kary, albo sedzia powinien pokazać żółtą kartkę.
Odpowiedz cytując