Ivory1906 napisał(a):

|
Teraz powiem coś na temat tego dlaczego moim zdaniem doszło do " zadymy ". Skumulowały się sytuację z boiska, jak wiemy borski to gówno a nie sędzia a już zwłaszcza jak sędziuje Wiśle. Dwa, sytuacja z karetką i potem przyśpiewki kiboli amici. To się skumulowało i doszło do czego doszło ale to nie tylko nasza wina.
|
Ja bym dodal jeszcze prowokowanie kibiców Wisły przez piłkarzy Lecha. Oni maja jakieś kompleksy czy co, że po golach podbiegali pod nasz sektor zamiast do swoich? Do tego pokazywanie języka i te ich gesty. Za to chyba powinny być kary, albo sedzia powinien pokazać żółtą kartkę.