|
No i ma rację, od kolesia z takim nazwiskiem jak Valckx, nie mówiąc o doświadczeniu i plecach, powinniśmy wymagać czegoś więcej niż sprowadzania dezeli po przejściach w zastępstwie pospiesznie opylonego trzonu zespołu. To nie głupota, to fakty. Co z tego jeśli dyrektorem jest gość który robił pierwszorzędne transfery do PSV, skoro u nas świeci tylko nazwiskiem.
|