Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2524
Stary 01.11.2010, 22:23
Gdyby nie stałe fragmenty gry Legia Skorży byłaby na miejscu spadkowym. Gdyby nie gole Marcelo, Głowackiego i Diaza, a także ich postawa w defensywie, Wisła w zeszłym sezonie grałaby o miejsca 8 - 12. Jedyne do czego mogę się doczepić u Maaskanta to właśnie słabe wykonywanie przez zawodników tego najprostszego elementu piłkarskiego rzemiosła.

Holender nie ma kim grać, gdyż z tej całej Basałajowskiej ofensywy do gry nadają się tylko Wilk, Chavez i może Rios. Wierzę, że Honduranin jest w stanie po obróbce za ok. pół roku być zawodnikiem pokroju Arboledy. Bunoza i Jovanic to totalne nieporozumienia i raczej za wiele sobie w Wiśle nie pograją. Maaskant musi wypełnić swój kontrakt. Moim zdaniem jest to koleś bardzo inteligentny i będzie potrafił skorygować błędy, które popełnia.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 01.11.2010 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując