Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
Od: 10.2010
Offline
#
19018
01.11.2010, 22:19
StelmiOriginal
napisał(a):
Co wyroznia NH od reszty miasta?
najszybciej możesz stracić komórę i jedynki
==
bez OT;
ktoś z Was ma nokie z E-series , możecie skonfigurować swojego mejla ? Czy też macie problem ?
małpa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do małpa
Znajdź inne posty napisane przez małpa