Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19018
Stary 01.11.2010, 22:19
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Co wyroznia NH od reszty miasta?
najszybciej możesz stracić komórę i jedynki


==

bez OT;

ktoś z Was ma nokie z E-series , możecie skonfigurować swojego mejla ? Czy też macie problem ?
Odpowiedz cytując