Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2522
Stary 01.11.2010, 22:06
Tak się zastanawiam kto jest winny takiemu stanowi rzeczy jak obecnie i dochodzę do wniosku, że:

1. Basałaj, może i chciał dobrze, kupił z 10 zawodników. Taki Rios, czy Wilk czy Paljic widać że mają potencjał i umiejętności. Szkoda, że reszta zawodzi.
2. Maaskant bardzo dużo gada. Wszędzie go pełno, w prasie, w telewizji. Tyle że od gadania gra się nie poprawi.
3. Może po prostu świetna obrona w dwóch ostatnich sezonach zaciemniała prawdziwy obraz drużyny. Bez Marcelo i Głowy każdy wjazd rywala w pole karne kończy się groźną akcją ...
Odpowiedz cytując