Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2521
Stary 01.11.2010, 21:47
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
A mógłbyś wymienić tych dwóch skrzydłowych do 4-5-1/4-4-2?
A mógłbyś wymienić tych czterech obrońców do jakiegokolwiek ustawienia z czwórką obrońców?
W tej chwili nie mamy piłkarzy do żadnego ustawienia, ale subiektywnie opowiadam się za 4-3-3.
OK. Tylko to co Ty przedstawiasz, to chaos i anarchia na boisku. Tak naprawdę jedyne na co możemy liczyć w takim ustawieniu to jedno genialne podanie Guły/strzał Małeckiego lub błąd bramkarza/obrońców.
Do tego sam Wilk nie opanuje raczej środka pola.

Ponieważ jestem jednak za każdym rozwiązaniem, które pozwoli mi nie oglądać na boisku Cikosa i Bunozy - może być
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.11.2010 o godz. 21:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując