Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2520
Stary 01.11.2010, 21:43
Może nie wiecie ale...
Po wypowiedziach o młodych piłkarzach w klubie i wstawieniu RAdo do pierwszej drużyny, Kulawik trafił na dywanik do Basałaja.Rozmowa była krótka...,,Jeszcze raz i wypier.."
Dlatego tacy zawodnicy jak Boukhari i Branco w Wiśle dają dużo do myślenia.Prawda jest brutalna Basałaj i spółka klepią ładną kase na przekrętach w klubie... ;( ;( ;(
Gdzie jest ta nasza Wisła..........
Odpowiedz cytując