NHwiernyTS napisał(a):

Wiem, że to dla niektórych może się wydawać śmieszne, ale wg mnie Brożek, Rios i.... Małecki.
Naprawdę chciałbym zobaczyć Wisłę ofensywną, taką z prawdziwego zdarzenia. Pomocników mamy dużo, ale ciągle nie ma takiej pewnej jedenastki. Kirm, Wilk, Garguła myślę, że grając razem by się zgrali z biegiem czasu.
|
Rios to tragedia. Co prawda niezły technicznie, potrafiący się zastawiać i robić kilka innych rzeczy, ale z defektem. Brakuje mu tylko jednej rzeczy i, bagatela, jest to:
skuteczność. Mamy więc do dyspozycji nieskutecznego od jakiegoś czasu Pawła Brożka, nieskutecznego od zawsze Andy Riosa i mało skutecznego Patryka Małeckiego. Czeka nas świetlana przyszłość.