Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2514
Stary 01.11.2010, 21:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A mógłbyś wymienić tych dwóch napastników poza Brożkiem?
Wiem, że to dla niektórych może się wydawać śmieszne, ale wg mnie Brożek, Rios i.... Małecki.
Naprawdę chciałbym zobaczyć Wisłę ofensywną, taką z prawdziwego zdarzenia. Pomocników mamy dużo, ale ciągle nie ma takiej pewnej jedenastki. Kirm, Wilk, Garguła myślę, że grając razem by się zgrali z biegiem czasu.

Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!

Odpowiedz cytując