wolfy napisał(a):

|
A mógłbyś wymienić tych dwóch napastników poza Brożkiem?
|
Wiem, że to dla niektórych może się wydawać śmieszne, ale wg mnie Brożek, Rios i.... Małecki.
Naprawdę chciałbym zobaczyć Wisłę ofensywną, taką z prawdziwego zdarzenia. Pomocników mamy dużo, ale ciągle nie ma takiej pewnej jedenastki. Kirm, Wilk, Garguła myślę, że grając razem by się zgrali z biegiem czasu.