Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2512
Stary 01.11.2010, 21:17
Wprawdzie Maaskant do tej pory mnie nie przekonał, ale uważam, że powinien popracować przynajmniej do wiosny. Nie wierzę, że będzie potrafił odmienić grę Wisły, ale dopiero wiosną będzie można rzetelnie ocenić jego pracę.
Odpowiedz cytując