|
Sądzę, że zbyt pochopnie oceniacie Maskaanta. Spokojnie, wiem, że wyniki nie są zadowalające - sam się denerwuję oglądając mecze Wisły. Gdzie się podział Wasz optymizm panujący przy sprowadzaniu zarówno Maskaanta, jak i Valcxa? Uważam, że trzeba poczekać - spadek nam nie grozi, mistrzostwo chyba też już nie. Ja mam nadzieję, a wręcz wierzę, że praca duetu Holendrów przyniesie korzyści. Kto jak kto, ale kibice Wisły chyba najlepiej wiedzą, że zwalnianie trenera po kilku porażkach to nie jest dobra opcja.
|