Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2502
Stary 01.11.2010, 20:38
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to, ze my nie wiemy czy Maaskant jest dobrym trenerem (w Holnadii wynikow nie mial)i czy warto akurat jemu dawac szanse ? rozgladac sie za kims juz teraz i jak nie zaskoczy tu nic do zimy to zyczyc Holendrowi powodzenia w innym klubie
Wazna kwestia.

Majac trenera, ktory w innych klubach osiagal jakies konkretne wyniki, mozna wtedy stanac na stanowisku, ze przeciez ten facet pokazal juz, ze jest dobrym trenerem wiec trzeba dac mu troche czasu, bo wiadomo nowe miejsce itp.
I jakkolwiek nikt chyba nie chce zwalniac Holendra juz teraz, to jest to pewna niewiadoma. Wskazane byloby dac mu 1-2 sezony pracy, ale no wlasnie czy warto skoro wczesniej nigdzie nie osiagal jakis wynikow ?
Odpowiedz cytując