Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19009
Stary 01.11.2010, 20:34
harimata napisał(a):Wyświetl post
Do mieszkańców Grodu Kraka. Jakie dzielnice\osiedle uważacie za najlepsze do zamieszkania ? Chodzi o dojazd, bezpieczeństwo, kultura, w miarę dużo rozrywki, parki ? Bo na razie to mi tylko Bronowice do głowy przychodzą. Oczywiście interesuje mnie coś blisko rynku (do 25 minut tramwajem) i żeby można było jakoś się poruszać tramwajami.
Ja bym polecił Bronowice, Krowodrzę, Azory oraz Krowodrzę Górka. Z tym, że według mnie najlepiej to chyba wypada Krowodrza ( z tym, że część dzielnicy w okolicy ulic Królewska, Armii Krajowej, Piastowska ). Tu masz niedaleko stadion Wisły, blisko na miasteczko studenckie AGH, 10 min autobusem bądź tramwajem do rynku. Dużo zielenii.. bezpiecznie jes
Odpowiedz cytując