Blacha92 napisał(a):

Witam
Czy jest na forum jakaś osoba obeznana z nowinkami ze świata komputerów?
Posiadam 2,5 kafla na laptopa. Można kupić coś dobrego za tą kwotę?
Gierki najnowsze pójdą na sprzęcie za taką kwotę? Będzie to sprzet raczej z górnej półki
?
Jeden z kolegów na tym forum polecał coś takiego:
http://www.x-kom.pl/p/58308-notebook...20-dvd-rw.html
Może jest coś jeszcze lepszego?
a może warto dołożyć jeszcze troszeczke jakby był duży przeskok za niewielką dopłatę?
Proszę o opinie
|
Tak jak koledzy pisali, ale jeśli to MUSI być laptop weż sobie coś z GeForcem, a nie IntelHDkiem, np:
http://sklep.sferis.pl/index.php/produkt,24768 , tylko koniecznie w tej wersji z GF 210M
Tego lapka mam, polecam, najnowsze gry chodzą na srednich, niskich detalach. LApek naprawde fajny ale tak jak koledzy mowili, jak chcesz do gry to kup stacjonarnego. Jakbys mial pytania to mow, jako ze juz zlozylem pare zestawow moge poradzic, jak Wislak Wislakowi.