Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19006
Stary 01.11.2010, 20:28
Do mieszkańców Grodu Kraka. Jakie dzielnice\osiedle uważacie za najlepsze do zamieszkania ? Chodzi o dojazd, bezpieczeństwo, kultura, w miarę dużo rozrywki, parki ? Bo na razie to mi tylko Bronowice do głowy przychodzą. Oczywiście interesuje mnie coś blisko rynku (do 25 minut tramwajem) i żeby można było jakoś się poruszać tramwajami.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !
Odpowiedz cytując