Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2497
Stary 01.11.2010, 20:12
iiYama napisał(a):Wyświetl post
7 kotów rozwiń swoją myśl.
Wisla ma stosunkowo dobre 2. polowki. A Amika te dwojki gra snujac sie po boisku.
Holender zagral na przeczekanie pierwszych 45 i szturm w 2 polowce. I zdawalo to przez chwile egzamin.

Pomysl - jesli taki byl zamiar - byl bardzo dobry.

Gorzej, ze oprocz tego scenariusza nie mial zadnego innego.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując