iiYama napisał(a):

|
7 kotów rozwiń swoją myśl.
|
Wisla ma stosunkowo dobre 2. polowki. A Amika te dwojki gra snujac sie po boisku.
Holender zagral na przeczekanie pierwszych 45 i szturm w 2 polowce. I zdawalo to przez chwile egzamin.
Pomysl - jesli taki byl zamiar - byl bardzo dobry.
Gorzej, ze oprocz tego scenariusza nie mial zadnego innego.