Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2495
Stary 01.11.2010, 20:03
Święte słowa. Nawet gdyby jutro Jose M. z trenowania Królewskich zrezygnował i w ramach programu pomocy niedorozwiniętym piłkarsko regionom przyszedł trenować Wisłę, niewiele lepsze wyniki by osiągnął moim zdaniem. Poza "efektem nowej miotły" (czyli spięciem się na 1-2 mecze) jakość gry nie poprawiłaby się znacząco w krótkim okresie. O pracy trenera powiedzieć można coś dopiero po przepracowanym okresie przygotowawczym oraz gdy ten będzie mógł na spokojnie dokonać selekcji i ewentualnie ściągnąć ludzi, którzy będą rozumieli jego styl prowadzenia drużyny.

Dlaczego w Polsce jest tak, że zawsze za złe wyniki drużyny leci łeb trenera? 2-3 piłkarzy w całej lidze idzie na max miesiąc do ME, by później wrócić i drużyny i trenować z nowym już trenerem. Przecież to jest bez sensu.
Odpowiedz cytując