Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36132
Stary 01.11.2010, 18:42
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
Po wczorajszym meczu widać że potrzeba: 2bocznych obrońców , bramkarza,jednego środkowego obrońce,playmakera i napastnika , który by rywalizował o miejsce w pierwszym składzie z Broziem

I to muszą być piłkarze z prawdziwego zdarzenia !

Wydatek : około 3 mln euro (na piłkarzy porządnych )
3 mln euro na 5 zawodników? chyba nieco więcej jeśli mają to być wzmocnienia na już
Odpowiedz cytując