Wisielak napisał(a):

Po wczorajszym meczu widać że potrzeba: 2bocznych obrońców , bramkarza,jednego środkowego obrońce,playmakera i napastnika , który by rywalizował o miejsce w pierwszym składzie z Broziem
I to muszą być piłkarze z prawdziwego zdarzenia !
Wydatek : około 3 mln euro (na piłkarzy porządnych )
|
3 mln euro na 5 zawodników? chyba nieco więcej jeśli mają to być wzmocnienia na już