Temat
:
Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
JohnyTS
Member
Od: 09.2009
Offline
#
69
01.11.2010, 18:30
Osobiście proponuje przed derbami iść na trening ''kopoczy", wywiesić transparent i coś pośpiewać. Niech wiedzą czym są dla nas DERBY.
06.07.1987
Ś.P KOMPOT
[
*
]
† 26.03.2010 †
JohnyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JohnyTS
Znajdź inne posty napisane przez JohnyTS