Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
JohnyTS
Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 01.11.2010, 18:30
Osobiście proponuje przed derbami iść na trening ''kopoczy", wywiesić transparent i coś pośpiewać. Niech wiedzą czym są dla nas DERBY.
06.07.1987
Ś.P KOMPOT [*]
† 26.03.2010 †

Odpowiedz cytując