Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2490
Stary 01.11.2010, 18:23
momo napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego sądzisz że Wisła jest stworzona do 4-4-2? Mamy solidnych ofensywnych bocznych obrońców? NIE. Mamy świetnych środkowych pomocników potrafiących w dwójkę zdominować środek pola? NIE. Mamy co najmniej dwóch środkowych napastników z prawdziwego zdarzenia? NIE. Nie ma żadnej taktycznej przesłanki byśmy grali starym i niemodnym system, poza ulubionym grzebaniem się w historii, bo w tym systemie odnosiliśmy największe sukcesy. No sorry, ale równi dobrze mógłbyś napisać aby wojsko zajęło się hodowlą koni i kuciem zbroi, bo jak mieliśmy husarie to laliśmy każdego.

ten system od zawsze w Wiśle był preferowany dotąd aż złotousty Maciej Skorża nie zepsół Wisły stylowo...

Trzeba zrobic kilka dobrych przemyślanych transferów i wrócić do tego systemu bo tylko dzięki temu możemy liczyć na dobre wyniki
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując