momo napisał(a):

|
A dlaczego sądzisz że Wisła jest stworzona do 4-4-2? Mamy solidnych ofensywnych bocznych obrońców? NIE. Mamy świetnych środkowych pomocników potrafiących w dwójkę zdominować środek pola? NIE. Mamy co najmniej dwóch środkowych napastników z prawdziwego zdarzenia? NIE. Nie ma żadnej taktycznej przesłanki byśmy grali starym i niemodnym system, poza ulubionym grzebaniem się w historii, bo w tym systemie odnosiliśmy największe sukcesy. No sorry, ale równi dobrze mógłbyś napisać aby wojsko zajęło się hodowlą koni i kuciem zbroi, bo jak mieliśmy husarie to laliśmy każdego.
|
ten system od zawsze w Wiśle był preferowany dotąd aż złotousty Maciej Skorża nie zepsół Wisły stylowo...
Trzeba zrobic kilka dobrych przemyślanych transferów i wrócić do tego systemu bo tylko dzięki temu możemy liczyć na dobre wyniki
