Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 01.11.2010, 18:18
Krzychu69 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, Panie co polecacie w miarę taniego, a ilosciowo duzo, do tego smacznie w okolicach ul Karmelickiej, ewent dowoz? Kuchnia dowolna
Bar Smak, Karmelicka 10. Kuchnia polska, zestawy obiadowe 15 zł. Porcje solidne.
Odpowiedz cytując