Daif1906 napisał(a):

|
Maaksant jesli nie zacznie grac 442 to duzo nie ugra...marnuje Brozka moim zdaniem ktory nie czuje sie wysunietym att i to widac...musi miec kogos u boku aby dogrywal mu pilki dlatego powrot do systemu do ktorego stworzona jest Wiselka bylby najlepszy
|
A dlaczego sądzisz że Wisła jest stworzona do 4-4-2? Mamy solidnych ofensywnych bocznych obrońców? NIE. Mamy świetnych środkowych pomocników potrafiących w dwójkę zdominować środek pola? NIE. Mamy co najmniej dwóch środkowych napastników z prawdziwego zdarzenia? NIE. Nie ma żadnej taktycznej przesłanki byśmy grali starym i niemodnym system, poza ulubionym grzebaniem się w historii, bo w tym systemie odnosiliśmy największe sukcesy. No sorry, ale równi dobrze mógłbyś napisać aby wojsko zajęło się hodowlą koni i kuciem zbroi, bo jak mieliśmy husarie to laliśmy każdego.