|
Tak ale wszyscy na świecie zaczynają grać 4-5-1 z typowym jednym wysuniętym napastnikiem. A to że Brożek ma dół formy od 2 sezonów to nie trenera wina. Do tego wszyscy któzy grali coś w zeszłym sezonie baa raczej tylko w pierwszej rundzie zeszłego sezonu to chłopcy zagubienie we mgle vide Mały, Pi. Brożek
|