|
Maaksant jesli nie zacznie grac 442 to duzo nie ugra...marnuje Brozka moim zdaniem ktory nie czuje sie wysunietym att i to widac...musi miec kogos u boku aby dogrywal mu pilki dlatego powrot do systemu do ktorego stworzona jest Wiselka bylby najlepszy
|