Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2481
Stary 01.11.2010, 16:57
Maaksant jesli nie zacznie grac 442 to duzo nie ugra...marnuje Brozka moim zdaniem ktory nie czuje sie wysunietym att i to widac...musi miec kogos u boku aby dogrywal mu pilki dlatego powrot do systemu do ktorego stworzona jest Wiselka bylby najlepszy
Odpowiedz cytując