|
powinni 2x w tygodniu grać sparingi z II/III ligowcami, bo Oni by sie spięli na Wisłe. Najlepsza okazja by sie pokazać, a Nasi nauczyli by się wychodzi w końcu spod pressingu inaczej niż wybiciem na pałe.
Tak macie racje, broniłem Boukhariego, przyznaje, chłop przez to że ledwo sie rusza dużo drużynie zabiera.
Ale prócz marokańczyka jest jeszcze jeden bezproduktywny piłkarz. Pewien skrzydłowy niby, który ma na mecz 1 średnią wrzutkę, nie wykonuje zaleceń trenera i gdyby jemu podał Sobol w II połowie, (a nie podał gdyż juz od 30 minuty Patryk dostawał gruba zjebe za to co pokazuje) to bramki by nie było.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|