Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7931
Stary 01.11.2010, 15:23
Nie wiem po co istnieje taki twór jak młoda ekstraklasa. Przecież w klubie nawet tym piłkarzom nie robi się nadziei( no może jakieś szanse ma Kurto ale i tak małe).
Odpowiedz cytując