No i co z tego,że dawno temu,choć z tymi Szejkami to pewnie nie prawda. Chodzi o to aby podać cenę i wystawić klub na sprzedaż.Normalna transakcja w bardzo silnych i słabych ligach. Z tego co pamiętam to nigdy nie byo oficjalnej oferty sprzedaży,tylko bardziej ploty. Chodź jak dla mnie Cupiał chce mieć ciastko i zjeść ciastko vide wyprzedaż obrony. Może niech da na sprzedaż 50 procent swoich udziałów. Kasę dostanie a nowy współwłaściciel wyłoży troszkę gotówki. W ogóle coś wyłóży

. Bo w tym systemie to poza staczaniem się z roku na rok, prędzej będziemy toczyć zacięty bój o utrzymanie niż o MP.