Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2470
Stary 01.11.2010, 14:10
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Problem z domniemanymi błędami Maaskanta jest taki, że większość osób z tego forum wie lepiej od niego, czego potrzeba Wiśle. I tak będzie zawsze. Polska jest pełna domorosłych specjalistów (bez obrazy), którzy wiedzą lepiej. Wiele osób porównuje aktualną sytuację do kilku epizodów z przeszłości, ale porównania nie ma, ponieważ Wisła od lat nie była tak słaba jak teraz i zmiana trenera, korekta taktyki już nie wystarczy, jak w przeszłości. Trzeba nam mądrej polityki kadrowej, czasu i spokoju.

A Kasperczak... nie mógł zostać w klubie, bo go w nim (poza częścią kibiców) po prostu nikt nie chciał. Zasady współpracy były chore i lepiej, że ta farsa się skończyła.
Kurz ja wszystko rozumiem nie chce i nie obarczam Maskanta za obecna sytuacje kadrowa jaka mamy i naprawde nie trzeba byc specjalista zeby zobaczyc ze Maskant sobie nie radzi z druzyna nie jestem za jego wywaleniem jak juz wczesniej pisalem ale do cholery nie róbmy z niego swietej krowy!!! Co do reszty to sie zgadzam potrzeba nam madrej polityki kadrowej czasu i spokoju ...
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 01.11.2010 o godz. 14:14.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując