Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2468
Stary 01.11.2010, 14:09
Wisła Roberta nie potrafi nawet najsłabszemu przeciwnikowi odebrać piłki. Zwłaszcza w meczu z Widzewem widać było, że kompletnie nie mają zamiaru grać pressingiem.

I te ciągłe dośrodkowania na osamotnionego Brożka w gąszczu wysokich obrońców.

Nazwiska są i to nie kiepskie, ale przydałby się jeden naprawdę duży transfer zawodnika który umiałby pociągnąć resztę do gry.

Także Robert. Myślę, że jeśli mecze z Legią i Cracovią zakończą się źle to los trenera będzie raczej przesądzony. I znowu będziemy w punkcie wyjścia i budowanie od zera... eh...
Odpowiedz cytując