Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 01.11.2010, 13:53
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jak nie mamy kim

Przegladnij sklady czolowej 8 ligi w ty momencie i napisz mi co stwierdzisz bo ja jestem przekonany ze zadnej z zespolow z tej 8 nie ma na tyle lepszego skladu od naszego zeby nas tak ciupac...
Chyba wpadłeś w podobną pułapkę co wielu kibiców i stworzyłeś sobie takie wyobrażenie, że ci piłkarze potrafią grać, tylko winą kilku trenerów z rzędu jest, że nie wykorzystują swojego potencjału.
I teraz tak atakujesz Holendra zaciekle. Jak go wywalą to pewnie przyjmiesz to z ulgą, wróci dobry humor. Tylko pytanie co dalej. Ile czasu zanim następny będzie cytuję "wielkim .....m" Miesiąc, dwa ?
..
Odpowiedz cytując