Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
Od: 10.2010
Offline
#
18998
01.11.2010, 13:40
mam durne pytanie, ale parę osób które mają Dialog miały dzisiaj w nocy o 03;00 krótki telefon. Dosłownie puszczenie takiej strzały. I pytam się czy Wy mieliście coś takiego w nocy ? Ci co mają dialog albo co innego ?
małpa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do małpa
Znajdź inne posty napisane przez małpa