Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18998
Stary 01.11.2010, 13:40
mam durne pytanie, ale parę osób które mają Dialog miały dzisiaj w nocy o 03;00 krótki telefon. Dosłownie puszczenie takiej strzały. I pytam się czy Wy mieliście coś takiego w nocy ? Ci co mają dialog albo co innego ?
Odpowiedz cytując