|
A ja Wam ciekawostkę opowiem.
Kiedyś w USA przeprowadzano taki eksperyment.
Mianowicie zarażono całą wioskę Kiłą (tzw. Syfilisem) i podawano ludziom placebo (niby byli badani i leczeni ale otrzymywali substancje farmakologicznie nieczynne).
Badano w ten sposób tzw. Naturalną Historię Choroby - dzięki temu wiemy jak Kiła się kończy (zazwyczaj śmiercią w długim okresie czasu).
My obserwujemy Naturalną Historię Choroby Wisły Kraków - należy to zostawić swojemu biegowi, patrzyć z widowni jak coś co było pełne wigoru stacza się po równi pochyłej.
W końcu to .......nie i nawet Basałaj nie będzie chciał tu siedzieć.
Poczekajmy aż będzie mizeria, szczury uciekną.
Wolę być dziadem niż malowanym bohaterem.
|