Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18997
Stary 01.11.2010, 13:26
Donson napisał(a):Wyświetl post
Może jestem trochę konserwatywny, ale
Pakowanie się w laptopa, żeby slużył on do gier jest zupełnie bez sensu.
wejdz na www.pcprojekt.pl i skonfiguruj sobie coś do swojej kwoty.
Jak chcesz grać to tylko na desktopie.
Laptop dla mnie jest do pasjansa. I mówi Ci to gracz z 20-letnim stażem.
101% racji.

do gier stacjonarny albo ps3

laptop to do pokerstarsa czy pasjansa jak kolegas mówi
no chyba ze chcesz lapka do gier, to filmy alienvare(alienware) ok 7.5 klocka
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując