Donson napisał(a):

Może jestem trochę konserwatywny, ale
Pakowanie się w laptopa, żeby slużył on do gier jest zupełnie bez sensu.
wejdz na www.pcprojekt.pl i skonfiguruj sobie coś do swojej kwoty.
Jak chcesz grać to tylko na desktopie.
Laptop dla mnie jest do pasjansa. I mówi Ci to gracz z 20-letnim stażem.
|
101% racji.
do gier stacjonarny albo ps3
laptop to do pokerstarsa czy pasjansa jak kolegas mówi
no chyba ze chcesz lapka do gier, to filmy alienvare(alienware) ok 7.5 klocka