Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2460
Stary 01.11.2010, 13:12
Maaskant dwukrotnie sam sobie strzelił w kolano.
Pierwszy raz kiedy powiedział, że potrzebuje 6 tygodni, aby odmienić oblicze zespołu, drugi raz kiedy stwierdził, że ma skład, który może wygrać w Polsce z każdym. Skoro jest tak, jak mówi, to coś chyba z nim samym jest nie tak.
Pożyjemy, zobaczymy. Oby nasz prezio nie zastosował w zimie polityki oszczędnościowej wychodząc z założenia, że do pucharów i tak nie awansujemy. Wtedy Wisłę czeka nie jeden cienki sezon, a kilka.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując