AYALA napisał(a):

|
Klub mający 45 mln zł budżetu powinien sprowadzac znacznie lepszych zawodników niż Ci co trafili na R22 tego lata.
|
jakie 45 mln? gdzie tak pisze? co rok obnizaja poziom druzyny, wyprzedaja lepszych, tna koszty

jak dla mnie budzet to my mamy na poziomie gora 25 mln. Legia czy Lechem nawet nie mamy sie co porownywac, juz nie ten poziom, w tej chwili blizej nam do Korony. Choc nawet z nimi przegralismy walke o Golanskiego.