Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36131
Stary 01.11.2010, 13:10
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Klub mający 45 mln zł budżetu powinien sprowadzac znacznie lepszych zawodników niż Ci co trafili na R22 tego lata.

jakie 45 mln? gdzie tak pisze? co rok obnizaja poziom druzyny, wyprzedaja lepszych, tna koszty jak dla mnie budzet to my mamy na poziomie gora 25 mln. Legia czy Lechem nawet nie mamy sie co porownywac, juz nie ten poziom, w tej chwili blizej nam do Korony. Choc nawet z nimi przegralismy walke o Golanskiego.
Odpowiedz cytując