|
Pewnie najlepiej niech wywalą trenera ściągną w jego miejsce Białasa piłkarzy nie potrzeba wymieniać, bo Ci są na ligę wystarczający. Ja się tego spodziewałem kiedy przychodził. Teraz 40% forum najchętniej pozbyłoby się Maaskanta tylko niech podadzą konkretną kandydaturę [ tylko bez nazwisk typu Jimenez czy Petrescu ]. Może klub skorzysta z tego. Z skrajności w skrajność. Przecież jasnym było, że nikt z zarządu nie powie wprost, że w tym roku budujemy drużynę kosztem wyników, bo ile osób na stadion by przychodziło? Oczywiście powinno się tak zrobić. Ja tylko mam nadzieje, że nasze miejsce w tabeli nie będzie miało wpływu na transfery. Skoro jesteśmy słabi to po co się wzmacniać może uda się w przyszłym roku. Jeśli tak będzie to będę wyczekiwał dnia, w którym Cupiał [ mimo całych jego zasług ] sprzeda ten klub.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|