Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mszwagier
Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
36129
01.11.2010, 12:50
3 mln euro? Zapomnij!! Będziemy testować tych z własną kartą zawodniczą i darmowych........... jak zawsze zresztą.......
mszwagier
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mszwagier
Znajdź inne posty napisane przez mszwagier