Wyświetl pojedynczy post
mszwagier
Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16257
Stary 01.11.2010, 12:48
inna sprawa to poziom obsługi. Kupiłem w przerwie meczu z Widzewem hot doga - ze słowem hot to nie miało wiele wspólnego - bułka była zimna, a parówka niewiele cieplejsza. Ja rozumiem, że dużo kibiców chce zjeść, ale z takim poziomem obsługi to długo nie pociągniemy.............
Odpowiedz cytując