Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36128
Stary 01.11.2010, 12:37
Po wczorajszym meczu widać że potrzeba: 2bocznych obrońców , bramkarza,jednego środkowego obrońce,playmakera i napastnika , który by rywalizował o miejsce w pierwszym składzie z Broziem

I to muszą być piłkarze z prawdziwego zdarzenia !

Wydatek : około 3 mln euro (na piłkarzy porządnych )
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując