Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 01.11.2010, 11:57
FrankDrebinTSW napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj na słowa uznania dla mnie zasluzyli jedynie Chavez oraz Sobol. Trzech takich Chavezow w obronie i byloby bezpiecznie. Potrafil wchodzic ostro, na wslizgu, bezpardonowo i w wiekszosci robił to dobrze..
Chavez potrafi grać tylko i wyłącznie wślizgiem. Czasem zaskoczny raz na 5 dobrym podaniem czy dobrym ustawieniem przy łapaniu na spalonego,ale to 1 na 5 sytuacji.
Ciesze się że żaden napastnik nie próbował się zastawiać, bo wtedy Osman połamał by po całości. Mam wrażenie, że on czasem widzi piłkę i nie widzi przeciwnika, wpierdala sie w niego fajnie, ale to ja pany wole Marcelo 20.000 razy niż tego Chaveza. Tykająca bomba
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując